Reference

Zde Vám předkládáme reference našich zákazníků v neupravené podobě, přesně tak, jak nám je zaslali.

 
Na paní Dubnovou a její agenturu jsem se obrátila po téměř ročním hledání a najímání pomocnic, poté co jsme se přestěhovali nedaleko za Prahu. Ke 2 dětem a velkému domu se druhé pomocné ruce hodily. Po několika zkušenostech jsem nakonec rezignovala, a svěřila se do rukou profesionální agentury a od první chvíle jsem věděla, že nebudu litovat. Profesionální jednání, v úklidu preciznější než jsem já sama, velmi rychle jsme se shodly na prioritách (více čistota než lesk:). Oceňuji zejména náhrady, v případě dovolených nebo nemocí, vstřícnost, pochopení i to, že paní Dubnová perfektně zprostředkovala roli manažera zakázky. Služby, přístup i lid skost při jednání mohu jen doporučit.
Heda H, Klecany
 
K nám domů chodí paní Světlana když jsme v práci, tak vlastně o ní vůbec nevíme, ale byt je vždy perfektně uklizen, z mé strany není co vytknout a velká spokojenost. Akorát jsem si paní na úklid měla pořídit už dříve, ale stále jsem byla přesvědčená, že všechno dělám nejlíp a už si to nemyslím :-)
Z. Burdová, Praha 9
 
«Paní k ruce" můžu jednoznačně doporučit. Se službami úklidu jsem velmi spokojena, perfektní přístup, spolehlivost a kvalita práce.»
P. Ravin, Praha 9
 

Agenturu Paní k ruce jsem našla na internetu ve chvíli, kdy jsem unavená, nevyspalá a uštvaná propadla totální depresi, že není možné zvládat miminko, práci na částečný úvazek a domácnost k tomu.  Už název se mi líbil, říkala jsem si, že přesně tohle potřebuji. Navíc se zázemím agentury s veškerými pojistkami. Paní Eva u nás uklízí  asi půl roku a nemůžu si jí vynachválit. Je časově flexibilní,  pečlivá, diskrétní, příjemná, zkrátka jsem nikdy neměla jedinou námitku nebo poznámku. A místo víkendového gruntování si hraju s dcerou, něco dobrého vařím, nebo si jdu dokonce lehnout :-) Teď už chápu, že investice do vlastního volného času byla tím nejlepším, co jsem mohla udělat. Jestli stále ještě váháte, jako tenkrát já, zkuste to (já musela ze začátku manželovi za zády, protože striktně nesouhlasil), dnes nechápu, proč jsem to neudělala už dávno...

J. Hanušová, Praha 9 - Vinoř

 
 Vzhledem k tomu, že k úklidu nemám zrovna kladný vztah, začala jsem uvažovat o nějaké paní na úklid. Navíc mám dvě malé děti, kterým se plně věnuji a tím pádem mám málo času na ostatní povinnosti. Nakonec jsme se s manželem dohodli na využití služeb firmy Paní k ruce a hned po první návštěvě pomocnice v naší domácnosti jsem věděla, že to bylo dobré rozhodnutí. S úklidem jsem maximálně spokojená, máme teď doma naklizeno a já se o to nemusím vůbec starat:-).
K. Slavíková, Praha 4 - Modřany 
 

Přestože jsem velmi vytížená ve své firmě, snažila jsem se vždy udržovat domácnost vlastními silami. V posledních letech se ale mé představy a časové možnosti začaly spolu rozcházet, a ačkoliv mě syn přesvědoval už před několika lety, abych si pořídila hospodyni, neměla jsem k tomuto kroku odvahu. Tu jsem získala až Vaším prostřednictvím a jsem ráda, že jsem ten důležitý krok učinila. Velmi Vám děkuji za Váš laskavý přístup a zároveň vždy okamžitu reakci na mé potřeby. Dovolte, abych Vám řekla, jak si nesmírně cením Vaší práce, protože Vy jste mi pomohla, abych se zbavila zbytečných zábran y předsudků, že mi někdo cizí bude chodit po bytě. Pravda, nějakou dobu člověku trvá, než si na tuto skutečnost zvykne, ale také si naopak snadno zvykne na to, že přijde domů do uklizeného bytu, má vyžehlené prádlo, umyté nádobí...Jsem ráda, že jsem si Vás našla.

    Anna Jelínková, Praha 9

 

Moc  ráda bych se podělila o svou  zkušenost s agenturou Paní k ruce. Samozřejmě jsem zvažovala, od jaké agentury mám úklid objednat – pomohly mi internetové stránky, které byly velmi transparentní a také slibovaly diskrétnost a dobré služby za rozumné ceny. Setkání a první návštěva paní Dubnové a paní Kubelkové u mě doma proběhly příjemné atmosféře, na paní Dubnové byla znát velká praxe, organizační schopnosti  a vstřícnost – a také zkušenosti, kdy sama navrhla možnosti, které mě při sepisování požadavků nenapadly. V současné chvíli u nás paní Kubelková uklízí každý týden již od září 2012 a já jsem absolutně spokojená -  úklid a komunikace je rychlá a profesionální, vždy se domluvíme. Díky této zkušenosti jsem prožila první  Vánoce i Velikonoce bez stresu, že nebudu mít uklizeno a mohla jsem se v klidu věnovat své rodině. A tak je to každý týden…Takže pokud ještě váháte, ať již ze zažité tradice, že se to „nesluší“ nebo s ohledem na finance - určitě doručuji ten - čas a uklizený byt stojí za to.
Ilona P., Praha 9
 
 
 Jsem pracující matka na mateřské dovolené a bylo téměř nemožné zvládnout domácnost, miminko a práci, naštěstí jsme narazila na úžasnou majitelku agentury Paní K ruce paní Ivanku, která by obratem poslala na zkoušku slečnu Veroniku. Do Veroniky jsme se celá rodina okamžitě zamilovali, Verča je prakticky člen domácnosti s nutno podotknout, že nepostradatelný člen domácnosti. Chodí uklízet pravidelně jednou za 14 dní a dokonce si sama připravuje uklízecí plán, okna, balkón, lednice, linka, je prostě úžasná a já za ni děkuji, Agenturu vřele doporučuji!
Jana Čáslavská, Praha 4
 
 
Agenturu Pani k ruce vyuzivam jiz tretim rokem. Se sluzbami hospodyne jsem velmi spokojen, kvalita odvedene prace je na profesionalni urovni, stejne tak i casova flexibilita, kdy neni problem se domluvit na mimoradnem nebo posunutem terminu uklidu.Jsem take velmi spokojen se serioznosti hospodyne, nebot moje pritomnost pri uklidu neni nutna.

 R.H., Květnice, Praha - východAgenturu Paní k ruce jsem vyhledala, prorotože jsem viděla, že už na domácnost nestačím. S porodem třetího miminka nešlo stíhat práci maminky na plný úvazek a do toho uklízet byt - který mám ráda opravdu velmi čistý. Vždy jsem vše stíhala sama, nyní už to nešlo. Byla to pro mne neskutečná úleva! Mám doma čisto, mohu se naplno věnovat dětem a jsem spokojená! To je velká přednost - protože jen spokojená žena neřve na svého manžela, neřeší věci, které nemusí a v neposlední řadě, je to vidět i na dětech - maminka je v klidu, hraje si s nimi. Mít agenturu je velká výhoda a to především v tom, že nemusíte řešit problémy s paní na úklid. Vadí vám něco na ní, na jejím úklidu, nesedíte si? Stačí zavolat do agentury...Paní k ruce mohu všem ženám doporučit.
Pavla Pitro, Praha 9
 
S agenturou Paní k ruce jsme zahájili spolupráci v listopadu 2011, poté, co jsme ukončili spolupráci s naší předchozí paní na úklid. Od samého začátku vše probíhalo velmi rychle a k naší vysoké spokojenosti. Jeden den jsem se spojil s paní majitelkou, druhý den si prišla prohlédnout byt a po víkednu jsem již měli uklizeno:-) Úklid u nás provádí paní Jarka, která je milá, spolehlivá, vštřícná a velmi diskrétní. Se službami jsme velmi spokojeni a všem případným zajemcům tuto agenturu doporučujeme.
 D. Soukup, Praha 10
 
S Agenturou Paní k ruce mám velmi dobré zkušenosti. Doposud jsem nikdy neslyšela "ne" na mé prosby a žádosti. Naše slečna na úklid je pečlivá a spolehlivá. Velmi pružně funguje nahraditelnost paní na úklid v případě nemocí či dovolených. Vzhledem k tomu, že pouštíte do svého domova cizí osobu, je vše otázkou důvěry. Díky velmi vřelému a profesionálnímu přístupu paní Dubnové budu ráda, pokud se i nadále bude Agentura Paní k ruce starat o mou domácnost, na kterou kvůli pracovnímu vytížení nemám takřka žádný čas. 
Daniela Špůrková, Praha 8
 
 
S narozením druhého syna mi zbývalo čímdál méně času na úklid a protože jsem nechtěla rezignovat na své nároky, rozhodla jsem se zkusit výpomoc do domácnosti. Neměla jsem žadné doporučeni a tak jsem zkusila internet - a měla jsem štěstí hned na poprvé. S agenturou Pani k ruce jsem spokojená od samého začátku. Reakce na můj dotaz z internetových stránek byla téměř okamžitá, podepsání smlouvy a nalezení vhodné paní proběhlo během pár dní a to i přes to, že bydlíme pár kilometrů za Prahou. Paní Lucku si nemohu vynachválit, je velice příjemná, pracovitá a spolehlivá. Nemá problém se přizpůsobit našem časovým možnostem. I náš tříletý syn si rychle zvykl na naši novou "tetu". Já jsem se přestala trápit zda se věnovat dětem nebo úklidu a moc se nám všem ulevilo. Tuto agenturu mohu opravdu doporučit, i těm, kteří tak jako já nejsou příliš nakloněni si někoho pouštět do svého soukromí a mají zábrany.

Marcela Kubátová, Květnice

 

Reakce majitelky agentury na mou poptávku po hospodyni byla skoro okamžitá, ačkoli byl právě víkend, projednání smlouvy a její uzavření proběhlo rychle a bezproblémově. Nabídka služeb Paní k ruce přesně vyhovuje našim potřebám, nebylo zapotřebí nějakých speciálních dodatků či požadavků. Vybraná paní na úklid je velmi šikovná, svědomitá a zodpovědná. Zatím jsme neřešili možnost ponechat ji v bytě samotnou nebo ji předat klíče od bytu – taková důvěra se neposkytuje na obličej.  Případné dovolené operativně domlouváme přímo s hospodyní, vždy se jednoduše dohodneme. Doposud jsme nemuseli řešit žádné reklamace.

Ing. Jaroslav Beran, Praha 3

 

Agenturu "Paní k ruce" jsem našla na internetu. Po shlédnutí jejich stránek a přečtení referencí jsem se rozhodla jejich služby vyzkoušet. Od začátku byla komunikace s agenturou naprosto profesionální. Velmi příjemně mě překvapil jejich přístup k řešení veškerých mých požadavků i nečekaných situací, které vznikly. Se službami (úklid bytu a žehlení) jsem byla maximálně spokojená. Agenturu vřele doporučuji.

Kamila Černá, Praha 9

 

Vaši firmu na úklid rodinného domu jsme si vybrali z velké nabídky podobných firem. Původní zájem byl pouze na přechodné období, kdy manželka měla plánovanou operaci a dlouhodobou imobilitu. Vaše služby nás však těší i uspokojují i nadále, přestože manželka je již plně pohyblivá a zvládá úklid, jako před operací. Je příjemné vidět, že v plánovaných intervalech bude náš dům kvalitně uklizen a díky delší spolupráci jsme s paní uklízečkou navázali přátelský vztah. Ceny služeb Vaší agentury nepatří k nejlevnějším, ale naše spokojenost s úklidem , pracovitost paní u nás doma a její diskrétnost, spolehlivost a dochvilnost vyšší cenu vynahradí. Děkujeme za opravdu dobré služby.

Horákovi, Dolínek - Odolena Voda

Paní k ruce s.r.o.

Služby pro domácnost a rodinu

Dvoudílná 112/26

Praha 9 - Střížkov

Mgr. Ivana Dubnová

majitelka, klientský servis

tel.  608 769 627

e-mail:  agentura@panikruce.cz

Toto je text dole