Péče o domácnost

Zajištění hospodyně pro Vaši domácnost je u nás zcela zdarma. Nástupu nové hospodyně vždy předchází osobní návštěva majitelky firmy Paní k ruce. To je velmi důležité, protože jen tak se dá lépe odhadnout, co která domácnost potřebuje, jak náročný úklid bude vyžadovat a také jak dlouhou dobu nejspíš zabere. Na rozdíl od internetových objednávek jiných firem můžeme přímo na místě probrat specifika Vaší domácnosti, Vaše potřeby a přání.
Každá domácnost je jiná. Ve dvou stejně velkých domácnostech může úklid probíhat různě dlouhou dobu. Zatímco jedna je například velmi střízlivě zařízená, bez koberčků, dekorací, žije v ní svobodná partnerská dvojice mladých lidí, ve druhé domácnosti stejného typu bude naopak žít rodina s dvěmi malými dětmi a hodně chlupatým pejskem, v koupelně najdeme police plné lahviček, šampónů a jiných věciček - toto vše může učinit i hodinový rozdíl v délce a náročnosti úklidu, na což Vás máme šanci ihned čestně upozornit. 
Pak už jen stačí zajistit tu správnou "paní k ruce", která Vám bude vyhovovat.  Při výběru hospodyň dbáme na to, aby byly pečlivé a zároveň hbité. Stejně tak se soustředíme i na lidskou stránku našich paní na úklid. Vybíráme příjemné a komunikativní osobnosti, které se chovají diskrétně a respektují, že informace o rodině a její domácnosti se nesmí dostat za vchodové dveře.
Pokud však přece jen nebudete spokojeni se způsobem úklidu ani po několika prvních návštěvách, nebo Vám hospodyně nesedne povahově, stačí říct a zajistíme Vám jinou.
Hospodyně bude používat úklidové prostředky, které máte doma, nebo po dohodě s Vámi zajistíme speciální čistidla, která si budete přát. V rámci pravidelného úklidu se může hospodyně také postarat o Vašeho domácího mazlíka, vyvenčit ho a nakrmit. 
 
               Hospodyně se v rámci úklidu postará o:
  • mytí podlah, vysávání koberců, výměnu lůžkovin a stlaní postelí
  • praní prádla
  • čistění povrchů (stoly, kuchyňská linka, skříně, poličky atd…)
  • mytí nádobí
  • péče o koupelnu a WC
  • nakrmení zvířat, venčení psů, výměna steliva
  • žehlení prádla (je hrazeno zvlášť)
  • mytí oken (je hrazeno zvlášť)
  • čištění čalouněných koberců a sedacích souprav prostřednictvím našeho subdodavatele, se kterým máme skvělé zkušenosti

               

V případě Vašich dalších požadavků Vám rádi vyjdeme vstříc.

Paní k ruce s.r.o.

Služby pro domácnost a rodinu

Dvoudílná 112/26

Praha 9 - Střížkov

Mgr. Ivana Dubnová

majitelka, klientský servis

tel.  608 769 627

e-mail:  agentura@panikruce.cz

Toto je text dole